20 maja na stadionie w Kolnie odbyły się zawody lekkoatletyczne uczniów szkół gimnazjalnych.
Startowano w kilku konkurencjach. Do finału Grupy Zachodniej awansowali zawodnicy i zawodniczki z pięcioma najlepszymi czasami.
NAJLEPSI ZAWODNICY GIMNAZJADY POWIATOWEJ W LEKKOATLETYCE – KOLNO 20.05.2013
100 m
Lp. |
Nazwisko i imię |
Rocznik |
Gimnazjum |
Wynik |
1 |
Obrycka Justyna |
1998 |
Stawiski |
14,14 |
2 |
Lenkiewicz Wioleta |
1997 |
Turośl |
14,36 |
3 |
Długozima Patrycja |
1997 |
Kolno |
14,36 |
1 |
Macko Marcin |
1997 |
Mały Płock |
12,35 |
2 |
Ciszewski Tomasz |
1997 |
Kolno |
12,41 |
3 |
Podchul Kamil |
1997 |
Kolno |
12,47 |
100 m pł
1 |
Jermacz Gabriela |
1997 |
Zabiele |
|
2 |
Ruchała Lidia |
1999 |
Zabiele |
|
3 |
Chojnowska Justyna |
1997 |
Stawiski |
110 m pł
1 |
Szymański Mateusz |
1998 |
Zabiele |
300 m
1 |
Zabielska Magda |
1998 |
Grabowo |
49,90 |
2 |
Lenkiewicz Wioleta |
1997 |
Turośl |
50,42 |
3 |
Przyborowska Paulina |
1997 |
Grabowo |
50,62 |
1 |
Macko Marcin |
1997 |
Mały Płock |
40,74 |
2 |
Sokołowski Grzegorz |
1999 |
Stawiski |
40,96 |
3 |
Boguski Norbert |
1997 |
Mały Płock |
41,80 |
300 m pł
1 |
Sekścińska Joanna |
1997 |
Zabiele |
- |
2 |
Góralczyk Małgorzata |
1997 |
Zabiele |
- |
3 |
Bednarska Dominika |
1997 |
Zabiele |
- |
1 |
Dębiński Łukasz |
1997 |
Grabowo |
- |
2 |
Szymański Mateusz |
1998 |
Zabiele |
- |
3 |
Ałajko Paweł |
1997 |
Zabiele |
- |
600 m
1 |
Bagińska Justyna |
1999 |
Stawiski |
1:52,47 |
2 |
Dmochowska Magda |
1998 |
Grabowo |
1:56,51 |
3 |
Ruchała Natalia |
1999 |
Zabiele |
2:03,34 |
1 |
Sałata Mateusz |
1997 |
Kolno |
1:36,82 |
2 |
Kozlowski Grzegorz |
1997 |
Mały Płock |
1:37,69 |
3 |
Grala Karol |
1999 |
Kolno |
1:39,60 |
1000 m
1 |
Górska Magdalena |
1998 |
Stawiski |
3:31,02 |
2 |
Kobeszko Barbara |
1998 |
Mały Płock |
3;34,21 |
3 |
Mazgoła Aleksandra |
1999 |
Turośl |
3:41,22 |
1 |
Kozioł Adrian |
1997 |
Turośl |
2:58,76 |
2 |
Skrodzki Sebastian |
1997 |
Grabowo |
3:00,25 |
3 |
Sadłowski Łukasz |
1997 |
Turośl |
3:09,09 |
2000 m
1 |
Borawski Tomasz |
1997 |
Grabowo |
6:58,96 |
2 |
Tafiłowski Krystian |
1998 |
Stawiski |
7:07,47 |
3 |
Remiszewski Janusz |
1997 |
Turośl |
7:22,00 |
Skok w dal
1 |
Witkowska Weronika |
1998 |
Mały Płock |
4,20 |
2 |
Obrycka Monika |
1997 |
Mały Płock |
4,05 |
3 |
Trzcińska Anna |
1997 |
Turośl |
4,03 |
1 |
Cudnik Rafał |
1997 |
Zabiele |
5,06 |
2 |
Konstanty Mateusz |
1998 |
Zabiele |
4,96 |
3 |
Osiecki Damian |
1997 |
Mały Płock |
4,81 |
Pchnięcie kulą
1 |
Klimowicz Sylwia |
1997 |
Kolno |
9,55 |
2 |
Gołaś Karolina |
1997 |
Turośl |
8,74 |
3 |
Bronakowska Martyna |
1997 |
Grabowo |
8,68 |
1 |
Chrypankowski Michał |
1997 |
Kolno |
12,45 |
2 |
Radzikowski Maciej |
1997 |
Kolno |
12,24 |
3 |
Stępniewski Michał |
1998 |
Kolno |
11,86 |
Rzut dyskiem
1 |
Pisowocka Eliza |
1998 |
Mały Płock |
30,10 |
2 |
Czerwińska Wiktoria |
1997 |
Turośl |
25,40 |
3 |
Kordal Ewelina |
1997 |
Zabiele |
24,30 |
1 |
Dębkowski Jakub |
1999 |
Turośl |
32,68 |
2 |
Bagiński Patryk |
1997 |
Stawiski |
32,60 |
3 |
Radzikowski Maciej |
1997 |
Kolno |
31,40 |
Rzut oszczepem
1 |
Sekścińska Joanna |
1997 |
Zabiele |
21,33 |
2 |
Pisowocka Eliza |
1998 |
Mały Płock |
21,22 |
3 |
Bednarska Natalia |
1997 |
Kolno |
21,16 |
1 |
Zelkowski Bartosz |
1997 |
Stawiski |
41,30 |
2 |
Bardzikowski Sebastian |
1997 |
Mały Płock |
39,00 |
3 |
Ałajko Paweł |
1998 |
Zabiele |
36,18 |
Skok wzwyż
1 |
Obrycka Monika |
1997 |
Zabiele |
- |
2 |
Remiszewska Ewa |
1997 |
Zabiele |
- |
3 |
Wojsław Sylwia |
1999 |
Stawiski |
- |
1 |
Dębiński Łukasz |
1997 |
Grabowo |
- |
2 |
Biedrzycki Rafał |
1998 |
Grabowo |
- |
3 |
Starzyński Mikołaj |
1999 |
Grabowo |
- |
Chód
1 |
Dzwonkowska Angelika |
1997 |
Turośl |
- |
2 |
Charubin Beata |
1998 |
Turośl |
- |
1 |
Szymanowski Kacper |
1997 |
Grabowo |
- |
2 |
Brzostowski Rafał |
1997 |
Grabowo |
- |
3 |
Tyszka Karol |
1997 |
Stawiski |
- |
Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt
1 |
Stawiski |
57,36 |
2 |
Mały Płock |
58,15 |
3 |
Zabiele |
58,49 |
4 |
Turośl |
59,24 |
5 |
Grabowo |
59,99 |
Sztafeta 4 x 100 m chłopców
1 |
Mały Płock |
49,15 |
2 |
Turośl |
52,45 |
3 |
Zabiele |
52,53 |
4 |
Grabowo |
55,36 |
PRZEWODNICZĄCY PSZS W KOLNIE
JAROSŁAW BAJNO